Новини та акції
Новинка від компанії "Ямуна" - спеції та прянощі в баночках

Новинка від компанії "Ямуна" - спеції та прянощі в баночках

У кожної справжньої господині на кухні є куточок, де зібрані спеції та приправи. Будь-яка страва, якщо в неї додати щіпку ароматної приправи, отримає новий незвичайний смак і буде здаватися соковитішою і смачнішою. Рецепти використання спецій при приготуванні страв у кожної - свої, але навіть у найдосвідченіших виникають питання: як правильно використовувати ту чи іншу приправу? У якому посуді краще зберігати спеції?

Насамперед, баночки зі спеціями повинні бути невеликими - при тривалому зберіганні спеції втрачають свій аромат, смак і цінні властивості, тому їх має бути небагато - стільки, скільки потрібно для додавання в їжу.

Ефірні масла, що містяться в спеціях і складають їх головну цінність - легко випаровуються, а сіль яка міститься у приправах навпаки легко набирає вологу,  тому баночки мають щільно закритися кришками. З цієї причини в дерев'яних і керамічних баночках спеції зберігаються гірше, ніж в пластмасових або скляних. Можна зберігати запашну зелень, наприклад, кріп або естрагон, не тільки в сухому вигляді, а й в пляшечці з оцтом, і також у свіжому вигляді, дрібно нарізавши і перемішавши з сіллю.

Зберігати спеції треба в темному місці, в герметично закритому посуді.

Сухі спеції в баночках з герметичними кришками можна зберігати не більше року. Порізана свіжа зелень, змішана з сіллю, стоїть у холодильнику два-три місяці. У пляшечках з оцтом вона зберігає аромат набагато довше - більше року. Натертий хрін тримають в холодильнику протягом двох тижнів.