Новини та акції
Новинка цієї осені! Суміш прянощів для глінтвейну.

Новинка цієї осені! Суміш прянощів для глінтвейну.

Глінтве́йн — гарячий алкогольний напій, який виготовляють із суміші вина, цукру або меду з прянощами. Глінтвейн є традиційним зимовим напоєм у країнах Європи.

Смачний і правильний глінтвейн вважається незамінним напоєм в зимовий, холодний час. Багато господинь прагнуть дізнатися, як варити глінтвейн вдома і що додавати в цей напій, щоб поліпшити смак.

МПП фірма «Ямуна» полегшила приготування глінтвейну в домашніх умовах. Тепер нашим клієнтам достатньо купити суміш прянощів для глінтвейну від ТМ «Ямуна» і приготувати напій, який буде до смаку усім.                                   

У дощову осінь чи морозну зиму завжди хочеться тепла і затишку. Повертаючись додому спробуйте новинку цієї осені та приготуйте глінтвейн від ТМ «Ямуна».

Спосіб приготування:

Інгредієнти: червоне сухе вино — 750 мл; апельсин — 1шт ; пакет суміші прянощів до глінтвейну, мед або цукор за смаком. В ємкість влити вино, додати кружельця апельсину та прянощі до глінтвейну, нагріти до температури 70 — 80° С, додати мед або цукор за смаком. Накрити кришкою та дати настоятись 15 - 20 хвилин.

Подавати в келихах гарячим. 

З любовью та теплом від ТМ «Ямуна».